Usługi finansowe. Większe bezpieczeństwo i prywatność danych dzięki zarządzaniu podatnościami nowej generacji.

Brak zgodności z przepisami oraz obszarem zarządzania ryzkiem w sektorze finansowym wiąże się z potencjalnymi karami oraz ryzykiem utraty reputacji. Cyfrowy krajobraz wpływa na złożoność tematu, podkreślając znaczenie bezpieczeństwa danych i prywatności. Rozwiązania Next-Gen Vulnerability Management od Holm Security może być Twoim partnerem w poruszaniu się po cyfrowym świecie i pomóc Ci przekształcić wyzwania w możliwości zwiększenia bezpieczeństwa i poprawy zgodności.

Wersja testowa

233

dni to średni czas potrzebny firmom świadczącym usługi finansowe, aby wykryć i powstrzymać naruszenie danych.

74%

liderów bezpieczeństwa w sektorze finansowym doświadczyło jednego lub więcej ataków ransomware. 63% z nich zapłaciło okup.

43%

dyrektorów banków wie, że ich bank NIE jest odpowiednio przygotowany do ochrony danych, prywatności i aktywów klientów w przypadku cyberataku.

PCI DSS

DORA

Zgodność z PCI DSS

Holm Security zapewnia najszerszy zasięg i najdokładniejszą ocenę słabych punktów na całej powierzchni ataku. Wykorzystując nasze rozwiązanie, zasoby bezpieczeństwa mogą mieć większy wpływ na redukcję ryzyka przy minimalnym wysiłku.

 • Łatwiejsza dokumentacja zgodności
  Upraszcza dokumentowanie statusu zgodności dzięki gotowym szablonom skanowania i raportów. Oszczędność czasu i wysiłku.
 • Zwiększenie wydajności
  Wykorzystanie oceny ryzyka związanego z bezpieczeństwem do szybkiej identyfikacji i priorytetyzacji luk w zabezpieczeniach i błędnych konfiguracji.

Dowiedz się więcej

Zgodność z PCI DSS

Przygotuj się na DORA

Osiągnięcie odporności operacyjnej poprzez DORA i skuteczną ocenę cyberryzyka wymaga metodycznego podejścia krok po kroku. Nie wystarczy po prostu zaznaczyć pola. Holm Security może pomóc w usprawnieniu i uproszczeniu tego procesu.

 • Priorytetyzacja luk w zabezpieczeniach z perspektywy ryzyka
  Priorytetyzuj podatności i stale reaguj na nowe zagrożenia, aby wyprzedzać cyberzagrożenia. Nasza platforma oferuje raportowanie incydentów i luk w zabezpieczeniach, umożliwiając monitorowanie bezpieczeństwa i proaktywne identyfikowanie trendów.
 • Wyprzedzaj potencjalne zagrożenia
  Nasza platforma umożliwia łatwą identyfikację podatności, minimalizację ryzyka i zachowanie zgodności z przepisami za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Pomagamy w monitorowaniu potencjalnych zagrożeń, zapewniając spokój ducha, że systemy i dane są bezpieczne przez cały czas.

Dowiedz się więcej

Przygotuj się na DORA

Nie czekaj, aż będzie za późno. Pomożemy Ci zachować zgodność z przepisami NIS2

Rozpocznij swoją podróż w kierunku zgodności już teraz.

Zarządzanie podatnościami nowej generacjiWzmocnij swój zespół ds. bezpieczeństwa i zmaksymalizuj wysiłki

Holm Security zapewnia najszerszy zasięg i najdokładniejszą ocenę podatności na całej powierzchni ataku. Wykorzystując nasze rozwiązanie, zasoby bezpieczeństwa mogą mieć większy wpływ na redukcję ryzyka przy minimalnym wysiłku.

 • Zobacz całą swoją powierzchnię ataku
  Uzyskaj dokładne zrozumienie wszystkich zasobów i słabych punktów na całej powierzchni ataku. Obejmuje to dynamiczne zasoby, takie jak systemy kontroli ruchu lotniczego, bazy danych obsługi bagażu i skanery kart pokładowych, które mogą znajdować się w dowolnym miejscu i często wykraczają poza zakres tradycyjnych narzędzi do zarządzania podatnościami. Dzięki zwiększonej widoczności można ustalić priorytety działań łagodzących i zagwarantować kompleksową ochronę.
 • Przekształć cyberochronę swojej organizacji
  Nie trać czasu na znajdowanie luk, które nie stanowią realnego zagrożenia. Sekcja Unified Vulnerabilities umożliwia śledzenie wszystkich zagrożeń w jednym miejscu, w tym sieci, stron internetowych, urządzeń i odbiorców phishingu. Nowa ocena zagrożeń nadaje priorytet lukom w zabezpieczeniach zasobów technicznych i ludzkich, ułatwiając w ten sposób zarządzanie ryzykiem.

Zarządzanie podatnościami nowej generacji

Jak pomagamy Uzyskaj pełny obraz swojej obrony przed cyberzagrożeniami

Wykrywaj

Wykrywaj

Skanuj każdy potencjalny punkt wejścia dla atakujących. Skutecznie monitoruj i zarządzaj wszystkimi systemami, aplikacjami, stacjami roboczymi i pracownikami.

Oceniaj

Oceniaj

Oceniaj stopień ryzyka, ustalając prawdopodobieństwo i potencjalne skutki wykorzystania podatności przez kogoś z zewnątrz lub wewnątrz.

Koryguj

Koryguj

Ogranicz niepotrzebne ryzyko dzięki informacjom o potencjalnych incydentach bezpieczeństwa bezpośrednio z poziomu pulpitu nawigacyjnego. Skutecznie weryfikuj i komunikuj postępy.

Przekonaj się sam

Wypróbuj naszą platformę za 0 zł już dziś!

Zobacz różnicę, jaką daje platforma zarządzania podatnościami nowej generacji

Dowiedz się, w jaki sposób Holm Security pomaga rozwiązywać problemy związane z cyberbezpieczeństwem, od władz lokalnych po wiodących w branży sprzedawców detalicznych.

UR&Penn

Ochrona naszych sklepów stacjonarnych oraz danych osobowych klientów ma dla nas kluczowe znaczenie. Nasi klienci powierzają nam swoje dane – musimy być godni ich zaufania. Od kiedy wdrożyliśmy nowoczesną platformę do zarządzania podatnościami Holm Security, nieustannie monitorujemy podatności, dzięki czemu znamy nasze słabe strony.

Emir Saffar
CISO, UR&Penn
Whitgift School

Odkąd wybraliśmy Holm Security, udało nam się zredukować ryzyko ataku. Nowoczesna platforma do zarządzania podatnościami znajduje luki w zabezpieczeniach, co pozwala na szybsze reagowanie i zabezpieczanie zagrożonych obszarów.

Andrew Joubert
Dyrektor IT w Whitgift School