Ochrona zdrowia
Chroń swoich pacjentów przed niechcianym ryzykiem dzięki strategii cyberbezpieczeństwa.
Chroń swoich pacjentów przed niechcianym ryzykiem dzięki strategii cyberbezpieczeństwa.
Szpitale oraz inne podmioty świadczące usługi zdrowotne są bardzo narażone na ataki ze strony cyberprzestępców, czego dowodem są pojawiające się codziennie doniesienia o naruszeniach bezpieczeństwa danych. Poza dodatkowymi wymaganiami nakładanymi przez nowe przepisy służba zdrowia musi radzić sobie również z wieloma wyzwaniami dotyczącymi systemów informatycznych. Pomożemy Ci chronić dane pacjentów, a także znacznie obniżyć ryzyko sabotażu mogącego skutkować utratą życia lub zdrowia.
Chroń systemy przechowujące dane pacjentów. Dzięki nam pracownicy Twojego szpitala będą odporni na cyberataki takie jak phishing.
Wykrywaj podatności, zanim zrobią to cyberprzestępcy, dzięki czemu nic nie zakłóci pracy Twojej organizację.
Spełniaj obowiązujące wymogi prawne i regulacyjne, w tym te nakładane przez RODO i NIS/NIS2 (Network and Information Security).
Nasze usługi obejmują zarówno infrastrukturę, jak i pracowników, dzięki czemu uzyskujesz od nas dostęp do kompleksowych informacji na temat Twojego poziomu bezpieczeństwa.
Niełatwo jest zadbać o to, by całe środowisko IT Twojej organizacji było na bieżąco aktualizowane i bezpieczne. Nasza nowoczesna platforma do zarządzania podatnościami obejmuje zarówno sprzęt, jak i zasoby ludzkie, dzięki czemu jesteś w stanie bez problemu wykrywać, zapobiegać i reagować na podatności. Dzięki niej możesz nieustannie szkolić swoich pracowników z najnowszych cyberzagrożeń oraz wykrywać luki w zabezpieczeniach u pracowników zdalnych, w systemach chmurowych, technologii operacyjnej oraz środowisku kontenerowym. 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.
Dyrektywa NIS 2 (Network and Information System Directive) to regulacja prawna dotycząca zapewnienia wysokiego wspólnego poziomu cyberbezpieczeństwa na terytorium Unii Europejskiej. Nowe obowiązki polegają na obligatoryjnym stosowaniu konkretnych rozwiązań z zakresu zarządzania ryzykiem, w tym m.in.: polityki analizy ryzyka i bezpieczeństwa systemów informatycznych, polityki zarządzania incydentami, planów ciągłości działania i zapewnienia bezpieczeństwa łańcucha dostaw.
Istnieje powszechna zgoda co do tego, że zarządzanie podatnościami jest niezbędne dla nowoczesnej polityki cyberbezpieczeństwa. Dlaczego? Bez przeprowadzania testów bezpieczeństwa nie możemy mówić o cyberbezpieczeństwie organizacji. To, że nie wiemy, jakie są potencjalne zagrożenia dla naszych systemów i urządzeń końcowych, nie oznacza, że one nie występują.