O nas Liderzy w nowoczesnym zarządzaniu podatnościami

O nas

Nasza droga do statusu lidera w zarządzaniu podatnościami rozpoczęła się w 2015 r. Od lat z sukcesem pomagamy naszym klientom w skutecznym zarządzaniu podatnościami oraz zwiększaniu poziomu ich cyberbezpieczeństwa. Jesteśmy dumni z bycia globalną spółką z lokalnym wpływem.

Nasza misja

Wspieramy firmy pragnące mieć lepszy dostęp do informacji na temat swojego cyberbezpieczeństwa, a także pomagamy im w osiąganiu zgodności z nowymi przepisami i wymogami. Właśnie dlatego nasze rozwiązania to również nasza pasja – wiemy, że szybki dostęp do przejrzystych informacji jest niezbędny, by móc zarządzać pojawiającymi się nieustannie podatnościami. Dotyczy to nie tylko sieci lokalnych, ale i kompleksowej infrastruktury, od rozwiązań w chmurze i zbyt ufnych użytkowników do coraz liczniejszego grona pracowników zdalnych. Służymy im naszą pomocą. Z chęcią pomożemy również i Tobie.

Podstawą sukcesu jest zespół

Holm Security tworzy zespół posiadający długie i bogate doświadczenie w rozwijaniu rozwiązań i produktów związanych z cyberbezpieczeństwem. Założycielami firmy są Stefan Thelberg, Jens Larsson i Rickard Vikström.

75+ pracowników

Dzięki zespołowi złożonemu z ponad 75 pracowników możemy działać w sposób elastyczny i dynamiczny.

750+ klientów

Zaufało nam już ponad 750 klientów z sektora prywatnego i publicznego.

25 mln+ zasobów

Regularnie skanujemy ponad 25 milionów zasobów.