Energetyka
Chroń swoją infrastrukturę przed cyberatakami dzięki strategii cyberbezpieczeństwa.
Chroń swoją infrastrukturę przed cyberatakami dzięki strategii cyberbezpieczeństwa.
Spółki energetyczne narażone są na poważne ryzyko związane z cyberatakami, które mogą mieć katastrofalny wpływ na technologię operacyjną (Operational Technology - OT) oraz bezpieczeństwo ludzkie. Znacząco zredukuj ryzyko cyberataków dzięki ustrukturyzowanej, systemowej i proaktywnej strategii cyberbezpieczeństwa obejmującej zarówno zasoby techniczne, jak i ludzkie. Z nami zidentyfikujesz i usuniesz podatności w swoim systemie – zarówno te istniejące, jak i te, które mogą pojawić się w przyszłości.
Dzięki naszej ocenie określisz poziom bezpieczeństwa swoich zasobów technicznych i ludzkich.
Zadbaj o sprawne funkcjonowanie swojej firmy, wykrywając podatności, zanim zrobią to cyberprzestępcy.
W sierpniu 2018 r. w życie weszły nowe przepisy oparte na europejskiej dyrektywie NIS (Network and Information Security). Przepisy te zaostrzają wymagania dotyczące integralności i dostępności danych w sektorach świadczących kluczowe usługi.
Dyrektywa NIS powstała jako odpowiedź na zagrożenia, z którymi borykają się różnego typu organizacje, a z nieprzestrzeganiem jej przepisów wiążą się poważne konsekwencje. Dzięki zarządzaniu podatnościami stworzysz systemowe, ustrukturyzowane oraz ciągłe rozwiązanie, a także spełnisz wymogi prawne.
Niełatwo jest zadbać o to, by całe środowisko IT Twojej organizacji było na bieżąco aktualizowane i bezpieczne. Nasza nowoczesna platforma do zarządzania podatnościami obejmuje zarówno sprzęt, jak i zasoby ludzkie, dzięki czemu jesteś w stanie bez problemu wykrywać, zapobiegać i reagować na podatności. Dzięki niej możesz nieustannie szkolić swoich pracowników z najnowszych cyberzagrożeń oraz wykrywać luki w zabezpieczeniach u pracowników zdalnych, w systemach chmurowych, technologii operacyjnej oraz środowisku kontenerowym. 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.
Dyrektywa NIS 2 (Network and Information System Directive) to regulacja prawna dotycząca zapewnienia wysokiego wspólnego poziomu cyberbezpieczeństwa na terytorium Unii Europejskiej. Nowe obowiązki polegają na obligatoryjnym stosowaniu konkretnych rozwiązań z zakresu zarządzania ryzykiem, w tym m.in.: polityki analizy ryzyka i bezpieczeństwa systemów informatycznych, polityki zarządzania incydentami, planów ciągłości działania i zapewnienia bezpieczeństwa łańcucha dostaw.
Istnieje powszechna zgoda co do tego, że zarządzanie podatnościami jest niezbędne dla nowoczesnej polityki cyberbezpieczeństwa. Dlaczego? Bez przeprowadzania testów bezpieczeństwa nie możemy mówić o cyberbezpieczeństwie organizacji. To, że nie wiemy, jakie są potencjalne zagrożenia dla naszych systemów i urządzeń końcowych, nie oznacza, że one nie występują.