Energetyka
Chroń swoją infrastrukturę przed cyberatakami dzięki strategii cyberbezpieczeństwa.
Chroń swoją infrastrukturę przed cyberatakami dzięki strategii cyberbezpieczeństwa.
Spółki energetyczne narażone są na poważne ryzyko związane z cyberatakami, które mogą mieć katastrofalny wpływ na technologię operacyjną (Operational Technology - OT) oraz bezpieczeństwo ludzkie. Znacząco zredukuj ryzyko cyberataków dzięki ustrukturyzowanej, systemowej i proaktywnej strategii cyberbezpieczeństwa obejmującej zarówno zasoby techniczne, jak i ludzkie. Z nami zidentyfikujesz i usuniesz podatności w swoim systemie – zarówno te istniejące, jak i te, które mogą pojawić się w przyszłości.
Dzięki naszej ocenie określisz poziom bezpieczeństwa swoich zasobów technicznych i ludzkich.
Zadbaj o sprawne funkcjonowanie swojej firmy, wykrywając podatności, zanim zrobią to cyberprzestępcy.
W sierpniu 2018 r. w życie weszły nowe przepisy oparte na europejskiej dyrektywie NIS (Network and Information Security). Przepisy te zaostrzają wymagania dotyczące integralności i dostępności danych w sektorach świadczących kluczowe usługi.
Dyrektywa NIS powstała jako odpowiedź na zagrożenia, z którymi borykają się różnego typu organizacje, a z nieprzestrzeganiem jej przepisów wiążą się poważne konsekwencje. Dzięki zarządzaniu podatnościami stworzysz systemowe, ustrukturyzowane oraz ciągłe rozwiązanie, a także spełnisz wymogi prawne.
Niełatwo jest zadbać o to, by całe środowisko IT Twojej organizacji było na bieżąco aktualizowane i bezpieczne. Nasza nowoczesna platforma do zarządzania podatnościami obejmuje zarówno sprzęt, jak i zasoby ludzkie, dzięki czemu jesteś w stanie bez problemu wykrywać, zapobiegać i reagować na podatności. Dzięki niej możesz nieustannie szkolić swoich pracowników z najnowszych cyberzagrożeń oraz wykrywać luki w zabezpieczeniach u pracowników zdalnych, w systemach chmurowych, technologii operacyjnej oraz środowisku kontenerowym. 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.
Zapraszamy na webinar techniczny Holm Security - Zarządzanie podatnościami w sieci! Podatność jest piętą achillesową oprogramowania, a w języku IT są to wady oprogramowania, sieci i systemów, które zagrażają bezpieczeństwu infrastruktury informatycznej lub narażają na ujawnienie, uszkodzenie bądź usunięcie (tzw. exploit) poufnych danych.
Bezpieczeństwo płatności online ma dla wielu współczesnych organizacji kluczowe znaczenie. Firmy chcąc prowadzić skutecznie biznes, muszą zapewnić swoim klientom należytą ochronę ich danych, wykorzystywanych podczas płatności w sieci. Jednym ze sposobów na zapewnienie takiego bezpieczeństwa jest zastosowanie standardu bezpieczeństwa danych branży kart płatniczych (PCI DSS).