Cyberzagrożenia SIEM 

Organizacje chcące bronić się przed stale rosnącym zagrożeniem ze strony cyberataków muszą być w stanie natychmiastowo wykrywać i reagować na próby włamania do systemów IT. Źródłem niezbędnych do tego celu informacji i analiz są narzędzia SIEM – Security Information Event Management.

Security Information & Event Management

Rozwiązanie SIEM zintegrujesz również z innymi zabezpieczeniami. Ułatwia ono administrację, korelując podatności z logami systemowymi i ruchem sieciowym w celu wykrywania cyberataków. Systemy SIEM połączysz z naszą platformą za pomocą API, umożliwiając gromadzenie danych na temat podatności. Holm Security tworzy również specjalne integracje dla różnych systemów SIEM. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat integracji z Twoim systemem SIEM.

Security Information & Event Management

Dbaj o bezpieczeństwo swojej organizacji Potencjał nowoczesnego zarządzania podatnościami

Niełatwo jest zadbać o to, by całe środowisko IT Twojej organizacji było na bieżąco aktualizowane i bezpieczne. Nasza nowoczesna platforma do zarządzania podatnościami obejmuje zarówno sprzęt, jak i zasoby ludzkie, dzięki czemu jesteś w stanie bez problemu wykrywać, zapobiegać i reagować na podatności. Dzięki niej możesz nieustannie szkolić swoich pracowników z najnowszych cyberzagrożeń oraz wykrywać luki w zabezpieczeniach u pracowników zdalnych, w systemach chmurowych, technologii operacyjnej oraz środowisku kontenerowym. 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Przekonaj się, jak Holm Security może pomóc Ci zagwarantować bezpieczeństwo swojej organizacji.

Odkryj platformę