1 września 2023

Holm Security wyróżniony w raporcie GARTNER®

Z dumą informujemy, że firma Holm Security została wyróżniona w raporcie Gartner's Market Guide for Vulnerability Management 2023. Badania Gartnera, znane na całym świecie ze swojej dogłębności i wnikliwości, kształtują standardy i trendy branżowe.

Holm Security to Szwedzkie rozwiązanie nowej generacji służące do proaktywnej ochrony i identyfikacji podatności w sieciach firmowych i aplikacjach webowych. Dodatkowy moduł umożliwia symulowanie ataków phishingowych wewnątrz firmy celem edukacji pracowników.

Jest to jeden z najważniejszych elementów cyberbezpieczeństwa w każdej firmie. Holm Security na podstawie zweryfikowanych opinii użytkowników w “Ocena podatności na zagrożenia rynek”. Holm Bezpieczeństwo ma ocenę 4.3 gwiazdek z 57 recenzji.

Na stronie Gartnera można również znaleźć wiele pozytywnych komentarzy. Na przykład:

Doskonała i dojrzała platforma zarządzania lukami w zabezpieczeniach. Holm Security VMP to doskonałe narzędzie. Jest bardzo łatwy w konfiguracji i wdrożeniu (bez klienta) narzędzie.

Bardzo dobry produkt z pomocnym personelem. Holm Security ma bardzo dobry proces wdrażania, gdy jesteś nowym klientem.

Jest prosty w użyciu i szybko reaguje. Doceniam to, że naciśnięcie przycisku odpowiedzi jest proste, a odpowiedź jest szybko odbierana. Podziwiam to, że ten produkt ma podejście biznesowe, które jest przyjemne dla każdego.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że Holm Security został wymieniony w raporcie Gartner®, ponieważ jest to dowód, że produkt tej firmy jest uważany jako jeden z kluczowych nowoczesnych platform do zarządzania podatnościami na arenie międzynarodowej. Wyróżnienie wzmacnia nasze zaangażowanie w dostarczanie naszym klientom najwyższej klasy rozwiązań do zarządzania podatnościami. Naszym celem jest ułatwiać naszym klientom prowadzenie ich biznesów.

Mateusz Piątek,
senior product manager Safetica / Holm Security

Dowiedz się więcej o Holm Security

Autorem tekstu jest Joanna Świerczyńska

Patryk Ćwięczek

Patryk Ćwięczek
junior product manager Holm Security

Masz pytania?
Skontaktuj się ze mną:
cwieczek.p@dagma.pl